Italian, Italiano

SFP AOC

Вы тут: дадому -> прадукцыя -> SFP Plus кабеля -> SFP AOC
Заснаваная ў Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Прафесійны вытворца, пастаўшчык SFP AOC мае шырокі спектр прадуктовых лінеек. Мы паспяхова прадаецца і экспартуем нашу прадукцыю за мяжой. Мы па-ранейшаму значныя інвестыцыі ў даследаванні і распрацоўкі для вытворчасці прадукцыі на самых высокіх стандартаў якасці і эфектыўнасці. Гэта будзе ваш выбар мудрасць супрацоўнічаць бізнес з намі. Мы шчыра спадзяемся, што ваш лепшы партнёр у бізнэсе. Не саромейцеся і звязацца з намі як толькі вы можаце!
SFP AOC

мадэль:
SFP AOC
SFP 10Gtek ў+ Актыўнасць Аптычны кабель (AOC) з'яўляецца рашэннем 10 Гбіт у 10G Ethernet, а высокая-вылічальныя прадукцыйнасці прыкладанняў. Інтэграваны кабель перадае дадзеныя 10 Гбіт у кожным кірунку над свабоднай трубы валакна з адлегласці да 100 м. Манітор AOC з'яўляецца SFP+ MSA адпаведнасць, нізкае энергаспажыванне і лёгкі.
Сумяшчальнасць з: Cisco, Arista, HP, Juniper, Экстрым, Allied Telesis, Ліцейная справа, Force10, Alcatel-Lucent... і больш

Прымяненне
  • Высокапрадукцыйныя вылічальныя кластары
  • Сервера, Перамыкачы, захоўванне i
  • Сетка перашкод карты (NIC)
  • Перадачы дадзеных і тэлекамунікацыйнай камутатар або маршрутызатар падлучэнне аб'яднаўчыя платы
  • Высокапрадукцыйныя вылічэнні міжзлучэнняў

Тэхнічныя ўмовы:
  • 10Gb/з паслядоўнага аптычнага інтэрфейсу
  • Падтрымка маніторынгу лічбавых дыягностыкі для тэмпературы модуля, Vcc, Rx ўваходных магутнасці, Tx_Disable і RX_LOS
  • Адпавядае RoHS
  • 850 нм высокая-Хуткасць вілаў і PIN-прыёмнік
  • Аперацыя тэмпература корпуса: 0~70°З
  • Гарачая замены
  • Адзін 3.3Напружанне харчавання
  • Нізкае энергаспажыванне
  • Метал ўкласці для ніжняй EMI
  • Даўжыня:0.5м / 1м / 2м / 3м / 4м / 5м / 7м /10м / 20м / 30m / 50 / 100 м /300 м
  • 0.5м~100 м: OM2 ММ валакна
  • 100 м~300 м: OM3 ММ валакна


дазнанне цяпер +дазнанне цяпер -
Добрая якасць, канкурэнтаздольная цана

SFP AOC

. Як ідэальны экспарцёраў і вытворцаў, мы заўсёды трымаем наша якасць у адпаведнасці з сусветнай патрабуецца стандарту.
хуткае пастаўкі на працягу ўсталяванага часу дастаўкі.