Italian, Italiano

SFP AOC

Вие сте тук: у дома -> Продукти -> SFP Plus Cable -> SFP AOC
Основана през Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Професионален производител, доставчик на SFP AOC разполага с широка гама от продуктови линии. Ние успешно на пазара и изнесени нашите продукти в чужбина. Ние продължаваме значителни инвестиции в изследователска и развойна дейност за производство на продукти на възможно най-високите стандарти за качество и ефективност. Той ще бъде вашият избор мъдрост, за да си сътрудничат на бизнес с нас. Ние искрено се надяваме да бъде най-добрия партньор в бизнеса. Не се колебайте и свържете се с нас възможно най-скоро, колкото можете!
SFP AOC

модел:
SFP AOC
SFP 10Gtek е+ Active Optical Cable (AOC) е решение 10Gbps за 10G Ethernet, и високо-производителни компютърни приложения. Интегрираният кабела предава данни 10Gbps във всяка посока през спорна тръба влакна, с разстояние до 100m. САО е SFP+ MSA съответствие, ниска консумация на енергия и лек.
Съвместим с: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... и още

Приложение
  • High Performance Computing Клъстерите
  • Сървъри, превключватели, съхранение и
  • Network интерференция карти (NICs)
  • Datacom и Telecom комутатор или маршрутизатор платка връзка
  • Изчислителни Висока производителност интерконект

Спецификации:
  • 10Gb/S сериен оптичен интерфейс
  • Подкрепете цифрови диагностика мониторинг на температура модул, Vcc, Rx консумирана мощност, Tx_Disable и Rx_LOS
  • RoHS съвместим
  • 850nm високо-скорост VCSEL и PIN приемник
  • Операция Case Температура: 0~70°C
  • Hot пъхане
  • Единичен 3.3V захранване
  • Ниска консумация на ел.енергия
  • Metal приложи за по-ниски EMI
  • Дължина:0.5m / Милионm / Два метра / 3м / 4 m / 5 m / 7м /10m / 20 метра / 30 метра / 50 м / 100 м /300метра
  • 0.5m~100 м: OM2 MM фибри
  • 100 м~300метра: OM3 MM влакна


Запитване сега +Запитване сега -
Добро качество, конкурентни цени

SFP AOC

. Като съвършен износители и производители, ние винаги в крак нашето качество, съобразно световните изисквания стандарт.
бързи доставки в рамките на определени срокове на доставка.