Italian, Italiano

SFP Plus Cable

Вие сте тук: у дома -> Продукти -> SFP Plus Cable
www.lancabletaiwan.com е специализирана в производството, доставките и износа SFP Plus Cable, С една фабрика в Taiwan. Тя винаги е била нашата цел е да произвеждаме най-добрите продукти и да ги избави от време с внимателен следпродажбено обслужване. Нашият новаторски дух ни позволява да остане една крачка напред от нашите конкуренти, чрез предоставяне на най-широките гама продукти. Запитвания от световните търговци на едро, дистрибутори, купувачи, агенти и OEM / ODM са добре дошли.
  • SFP+ Кабел
    SFP+ Кабел
    БОК+ пасивни кабелни системи, са висока производителност, рентабилен I/O решения за 10G Ethernet и 10G Fiber Каналите приложения. SFP+ медни модули позволяват хардуерни производители, за да се постигне висока плътност пристанище, конфигуриране и използване на много ниско гласове и намален бюджет мощност. Кабели за монтаж високата скорост се срещнат и да надвишават Gigabit Ethernet и Fiber Каналите стандартни изисквания за производителност и надеждност.
    Съвместим с: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... и още
    SFP+ кандидатите кабел за монтаж за сървър, съхранение, Превключватели, центрове и т.н.

    Приложения
    SFF-8431 съвместим
    Поддържа данни със скорост до 10Gbps
    100 Ohm диференциални импеданс
    EEPROM подпис
    Издърпайте да пусне резето дизайн
    360°кабелна оплетка запресоване
    Засилено EMI потискане
    Променлив ток-съчетани входове и изходи
    SFP Small Form-Factor Pluggable

    Спецификации
    SFP+ пасивен
    0.5m~3м: 30AWG
    3м: 24AWG

  • SFP+ Copper Cable
    SFP+ Copper Cable
    SFP+ Copper Twinax кабели са подходящи за много къси разстояния и предлагат много разходи-ефективен начин за свързване в рамките на стелажи и през съседни стелажи. SFP+ кабели предлага ниска цена SFP+ разтвор. SFP+ пряко свързани twinax кабелни комплекти поддържа 10 Gigabit Ethernet, 10 Fiber Канал, и други стандарти в индустрията.
    Съвместим с: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... и още
    Приложения
    • Поддържа 10GBASE Ethernet
    • Осигурява гъвкавост на избор интерфейс
    • Поддържа "плати-като-ви-пренесат "модел
    • Поддържа цифров способност оптичен наблюдение
    • Поддържа идентификация на качеството на Cisco (ID) функция, която позволява преминаване Cisco да се установи дали модула е сертифицирана
    • Optical оперативна съвместимост с 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, и 10GBASE XFP интерфейси в същата връзка
    Спецификации
    SFP+ активна
    0.5m~7м: 30AWG
    7м~10m: 28AWG
    10m~15м: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    SFP 10Gtek е+ Twinax Cable събрание е решение за 10GbE който свързва 10Gb/а приемащите системи на много по-ниска цена, отколкото оптичните предаватели.
    SFP 10Gtek е+ Copper Twinax кабели са подходящи за много къси разстояния и предлагат много разходи-ефективен начин за свързване в рамките на стелажи и през съседни стелажи. SFP+ кабели предлага ниска цена SFP+ разтвор. SFP+ пряко свързани twinax кабелни комплекти поддържа 10 Gigabyte Ethernet, Fibre Channel 10, и други стандарти в индустрията. Този кабел е на разположение на дължини от 0.5m до 15м.
    Съвместим с: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... и още

    Приложения:
    • 1-8G Fiber Канал 1 и-10G Gigabyte Ethernet
    • Мрежите, съхранението, телекомуникации
    • Hub, суичове, рутери, сървъри, Network Interface Card (NICs)
    • Висок капацитет I/O в Storage Area Networks, Network Attached Storage, и Servers
    • Switched плат I/O като ултра висока честотна лента комутатори и маршрутизатори
    • Изчислителния център кабелна инфраструктура
    • Висока плътност връзки между мрежово оборудване

    Спецификации:
    • SFP+ да SFP+ Connector
    • 10Gb/S
    • Copper Passive
    • 0.5~15 метра
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    SFP 10Gtek е+ Active Optical Cable (AOC) е решение 10Gbps за 10G Ethernet, и високо-производителни компютърни приложения. Интегрираният кабела предава данни 10Gbps във всяка посока през спорна тръба влакна, с разстояние до 100m. САО е SFP+ MSA съответствие, ниска консумация на енергия и лек.
    Съвместим с: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... и още

    Приложение
    • High Performance Computing Клъстерите
    • Сървъри, превключватели, съхранение и
    • Network интерференция карти (NICs)
    • Datacom и Telecom комутатор или маршрутизатор платка връзка
    • Изчислителни Висока производителност интерконект

    Спецификации:
    • 10Gb/S сериен оптичен интерфейс
    • Подкрепете цифрови диагностика мониторинг на температура модул, Vcc, Rx консумирана мощност, Tx_Disable и Rx_LOS
    • RoHS съвместим
    • 850nm високо-скорост VCSEL и PIN приемник
    • Операция Case Температура: 0~70°C
    • Hot пъхане
    • Единичен 3.3V захранване
    • Ниска консумация на ел.енергия
    • Metal приложи за по-ниски EMI
    • Дължина:0.5m / Милионm / Два метра / 3м / 4 m / 5 m / 7м /10m / 20 метра / 30 метра / 50 м / 100 м /300метра
    • 0.5m~100 м: OM2 MM фибри
    • 100 м~300метра: OM3 MM влакна

Тайната на успеха е нашата политика за управление на спазване на бизнес етиката в своята работа с клиенти. Уверяваме ви, по време на доставка от най-добрите

SFP Plus Cable

, подкрепена от подкана и внимателно следпродажбено обслужване.