Italian, Italiano

SFP Plus kabelu

Nacházíte se zde: domácí -> produkty -> SFP Plus kabelu
www.lancabletaiwan.com se specializuje na výrobu, zásobování a export SFP Plus kabelu, s továrně v Taiwan. Vždy bylo naším cílem vyrábět kvalitní výrobky a poskytovat je na čase s pozorným poprodejního servisu. Naše inovativní duch nám umožňuje zůstat o krok napřed před konkurencí tím, že poskytuje nejširší škálu produktů. Dotazy z globálního velkoobchodníků, distributorů, nákupčích, agenti a OEM / ODM jsou vítány.
  • SFP kabelu
    SFP kabelu
    SFP+ pasivní sestavy kabelů jsou vysoký výkon, nákladově efektivní I/O řešení pro 10G Ethernet a 10G Fiber Channel aplikací. SFP+ měděné moduly umožňují hardware vyrábí dosáhnout vysokou hustotu portů, konfigurovatelnost a využití za velmi nízkou obsazení a sníženou spotřebou rozpočtu. Kabelové svazky Vysokorychlostní splnění a překročení Gigabit Ethernet a Fibre Channel průmysl standardní požadavky na výkon a spolehlivost.
    Kompatibilní s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a další
    SFP+ žadatelé montážní kabel pro servery, úložiště, switchs, huby apod.

    Aplikace
    SFF-8431 v souladu
    Podporuje rychlost přenosu dat až 10 Gbps
    100 Ohm diferenciální impedance
    EEPROM podpis
    Zatáhněte za uvolňovací západku na návrh
    360°Kabel cop krimpovací
    Rozšířené potlačení EMI
    AC-vázané vstupy a výstupy
    SFP Small Form-Factor Pluggable

    Specifikace
    SFP+ pasivní
    0.5m~3m: 30AWG
    3m: 24AWG

  • SFP Copper Cable
    SFP Copper Cable
    SFP+ Měď Twinax kabely jsou vhodné pro velmi krátké vzdálenosti a nabízejí vysoce efektivní-efektivní způsob, jak se připojit do regálů a do sousedních stojanů. SFP+ kabely Nabízí nízké náklady SFP+ řešení. SFP+ přímo připojené kabelové svazky Twinax podporuje 10 Gigabit Ethernet, 10 Fiber Channel a další průmyslové standardy.
    Kompatibilní s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a další
    Aplikace
    • Podporuje 10GBASE Ethernet
    • Poskytuje flexibilitu volby rozhraní
    • Podporuje "platit-jak-vy-naplnit "model
    • Podporuje digitální schopnost optické sledování
    • Podporuje identifikaci Cisco kvality (ID) funkce, která umožňuje přepínač Cisco zjistit, zda modul je certifikován
    • Optický interoperabilita s 10GBASE XENPAK, X2 10GBASE a 10GBASE XFP rozhraní na stejné lince
    Specifikace
    SFP+ aktivní
    0.5m~7m: 30AWG
    7m~10 m: 28AWG
    10 m~15 m: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    10Gtek SFP+ Twinax Cable Assembly je 10GbE řešení, které spojuje 10GB/s hostitelských systémů na mnohem nižší cenu, než optických transceiverů.
    10Gtek SFP+ Měď Twinax kabely jsou vhodné pro velmi krátké vzdálenosti a nabízejí vysoce efektivní-efektivní způsob, jak se připojit do regálů a do sousedních stojanů. SFP+ kabely Nabízí nízké náklady SFP+ řešení. SFP+ přímo připojené kabelové svazky Twinax podporuje 10 Gigabyte Ethernet, 10 Fibre Channel a další průmyslové standardy. Tento kabel je k dispozici v délkách od 0.5m do 15 m.
    Kompatibilní s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a další

    Aplikace:
    • 1-8G Fiber Channel a 1-10G Gigabyte Ethernet
    • Sítí, skladování, telekomunikace
    • Hub, přepínače, směrovače, servery, síťová karta (NIC)
    • Vysoká kapacita I/O v Storage Area Networks, Network Attached Storage a servery
    • Switched fabric I/O takový jako ultra vysokou šířkou pásma přepínače a směrovače
    • Datového centra kabeláže infrastruktury
    • Vysoká hustota propojení mezi sítí zařízení

    Specifikace:
    • SFP+ na SFP+ Konektor
    • 10Gb/s
    • Měď Pasivní
    • 0.5~15 metrů
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    10Gtek SFP+ Active Optical Cable (AOC) je řešení 10Gb na 10Gb Ethernet a vysoký-výkon výpočetních aplikací. Integrovaný kabel přenáší data 10Gbps v každém směru přes loose tube vlákno s vzdálenost až 100m. AOC je SFP+ MSA shoda, nízká spotřeba energie a nízká hmotnost.
    Kompatibilní s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a další

    Aplikace
    • High Performance Computing Klastry
    • Servery, vypínače, skladování a
    • Síťové rušení karty (NIC)
    • Datacom a Telecom switch nebo router sběrnice připojení
    • High Performance Computing propojení

    Specifikace:
    • 10Gb/s sériové optické rozhraní
    • Podpora sledování digitální diagnostiky pro teplotu modulu, Vcc, Rx vstup napájení, Tx_Disable a Rx_LOS
    • V souladu RoHS
    • 850nm vysoká-rychlost VCSEL a PIN přijímač
    • Provozní teplota Case: 0~70°C
    • Hot zásuvné
    • Jednolůžkový 3.3V napájení
    • Nízká spotřeba energie
    • Metal přiložit k dolní EMI
    • Délka:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4 m / 5m / 7m /10 m / 20 m / 30 m / 50 m / 100 m /300 m
    • 0.5m~100 m: OM2 MM vlákno
    • 100 m~300 m: OM3 MM vlákno

Naše tajemství úspěchu je naše vedení politika dodržování podnikatelské etiky v jeho jednání s klienty. Ujišťujeme Vás, on-time dodávky nejjemnější

SFP Plus kabelu

podporované vyzváni a pečlivé poprodejního servisu.