Italian, Italiano

SFP AOC

Du er her: Hjem -> Produkter -> SFP Plus Cable -> SFP AOC
Etableret i Taiwan, www.lancabletaiwan.com, En professionel producent, leverandør af SFP AOC har en bred vifte af produktlinjer. Vi har med succes markedsført og eksporteret vores produkter til udlandet. Vi fortsætter betydelige investeringer i forskning og udvikling til at producere produkter til de højest mulige standarder for kvalitet og effektivitet. Det vil være din visdom valg at samarbejde forretningen med os. Vi håber at være din bedste partner i erhvervslivet. Tøv ikke med og Kontakt os så snart du kan!
SFP AOC

Model:
SFP AOC
10Gtek s SFP+ Aktiv Optisk kabel (AOC) er en 10Gbps løsning på 10G Ethernet og høj-performance computing-applikationer. Den integrerede kabel overfører 10Gbps data i hver retning over en løs slange fiber med afstand op til 100m. AOC er SFP+ MSA overholdelse, lavt strømforbrug og let.
Kompatibel med: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... og mere

Ansøgning
  • High Performance Computing Clusters
  • Servere, switche, opbevaring og
  • Netværksinterferens Cards (NIC)
  • Datacom og Telecom switch eller router backplane forbindelse
  • High performance computing interconnect

Specifikationer:
  • 10Gb/s serielle optiske interface
  • Støtte digitale diagnostik overvågning af modul temperatur, Vcc, Rx indgangseffekt, Tx_Disable og Rx_LOS
  • RoHS
  • 850nm høj-hastighed VCSEL og PIN-modtager
  • Operation Case Temperatur: 0~70°C
  • Hot plug
  • Single 3.3V strømforsyning
  • Lavt strømforbrug
  • Metal vedlægge for lavere EMI
  • Længde:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0.5m~100m: OM2 MM fiber
  • 100m~300m: OM3 MM fiber


Forespørgsel nu +Forespørgsel nu -
God kvalitet, konkurrencedygtig pris

SFP AOC

. Som en perfekt eksportører og producenter, vi altid holde vores kvalitet i henhold til den verden krævede standard.
hurtig levering inden for aftalte leveringstid.