Italian, Italiano

SFP AOC

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα -> Προϊόντα -> SFP Plus Cable -> SFP AOC
Ιδρύθηκε το Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Ένας επαγγελματίας κατασκευαστής, προμηθευτής SFP AOC έχει ένα ευρύ φάσμα των γραμμών παραγωγής. Έχουμε με επιτυχία στην αγορά και εξάγονται τα προϊόντα μας στο εξωτερικό. Συνεχίζουμε σημαντικές επενδύσεις σε έρευνα και ανάπτυξη για την παραγωγή προϊόντων με τα υψηλότερα δυνατά πρότυπα ποιότητας και αποτελεσματικότητας. Θα είναι η επιλογή σοφία σας να συνεργαστούν την επιχείρηση μαζί μας. Ελπίζουμε ειλικρινά να είναι ο καλύτερος συνεργάτης σας στην επιχείρηση. Μην διστάζετε και Επικοινωνήστε μαζί μας το συντομότερο μπορείτε!
SFP AOC

Πρότυπο:
SFP AOC
SFP 10Gtek του+ Ενεργό Οπτικό καλώδιο (AOC) είναι μια λύση 10Gbps σε 10G Ethernet, και την υψηλή-εφαρμογών πληροφορικής απόδοση. Το ενσωματωμένο καλώδιο μεταδίδει δεδομένα 10Gbps σε κάθε κατεύθυνση πάνω από ένα χαλαρό ινών σωλήνα με την απόσταση έως 100m. Η AOC είναι SFP+ MSA συμμόρφωση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και ελαφρύ.
Συμβατό με: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent και... περισσότερα

Εφαρμογή
  • Clusters High Performance Computing
  • Servers, Switches, Αποθήκευση, και
  • Κάρτες παρεμβολών του δικτύου (NIC)
  • Datacom και της Telecom διακόπτη ή δρομολογητή σύνδεση backplane
  • Υπολογιστές υψηλών επιδόσεων διασύνδεσης

Προδιαγραφές:
  • 10Gb/s σειριακή οπτική διεπαφή
  • Υποστήριξη ψηφιακών διαγνωστικών παρακολούθησης της θερμοκρασίας πλαισίου, Vcc, Rx τροφοδοσίας, Tx_Disable και Rx_LOS
  • RoHS Compliant
  • 850nm υψηλής-VCSEL ταχύτητα και PIN δέκτη
  • Θερμοκρασία υπόθεση Λειτουργία: 0~70°C
  • Hot pluggable
  • Μονόκλινο 3.3Τροφοδοσίας V
  • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
  • Metal περικλείουν για χαμηλότερες EMI
  • Μήκος:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0.5m~100m: OM2 MM ίνες;
  • 100m~300m: ΟΜ3 MM ινών


Έρευνα τώρα +Έρευνα τώρα -
Καλή ποιότητα, ανταγωνιστική τιμή

SFP AOC

. Ως ένα τέλειο εξαγωγείς και τους κατασκευαστές, μπορούμε πάντα να συμβαδίσει ποιότητας μας σύμφωνα με την παγκόσμια απαιτούμενο πρότυπο.
άμεση παράδοση εντός καθορισμένου χρονικού διαστήματος από την παράδοση.