Italian, Italiano

SFP Plus Cable

Σαν επαγγελματικούς κατασκευαστή, προμηθευτή και εξαγωγέα με ένα εργοστάσιο στην Taiwan, τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν όλα τα είδη SFP Plus Cable. Βελτιώνουμε συνεχώς την προϊόντα μας σύμφωνα με τις τεχνολογικές αλλαγές και τις απαιτήσεις στη γρήγορα ακμάζοντας. Έχουμε κερδίσει διάφορα διπλώματα ευρεσιτεχνίας στον τομέα προϊόντα. Είναι η δύναμή μας για να κατασκευάσει την προϊόντα για να ταιριάξει την ακριβή απαίτηση του πελάτη μας που κυμαίνεται από τη μικρή επιχείρηση ως τις τεράστιες μονάδες κατασκευής.Εάν ενδιαφέρεστε για οποιεσδήποτε μορφές της προϊόντα μας, παρακαλώ αισθανθείτε ελεύθερος να μας έρθει σε επαφή με.Οι έρευνες από τους σφαιρικούς χονδρεμπόρους, τους διανομείς, τους αγοραστές, τους πράκτορες και την OEM/ODM χαιρετίζονται.
  • SFP Cable
    SFP Cable
    Η SFP+ παθητική συγκροτήματα καλώδιο είναι υψηλής απόδοσης, οικονομικά αποδοτικές I/O λύσεις για 10G Ethernet και 10G Fiber Channel εφαρμογές. SFP+ ενότητες χαλκού επιτρέπουν hardware κατασκευαστές να επιτευχθεί υψηλή πυκνότητα θυρών, παραμετροποίηση και χρήση σε πολύ χαμηλό cast και μειωμένο προϋπολογισμό ρεύματος. Τα συγκροτήματα καλώδιο υψηλής ταχύτητας συναντηθούν και να υπερβαίνει Gigabit Ethernet και Fiber Channel βιομηχανία τυπικές απαιτήσεις για την απόδοση και την αξιοπιστία.
    Συμβατό με: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent και... περισσότερα
    SFP+ αιτούντες συναρμολόγηση καλωδίων για διακομιστές, αποθήκευση, switchs, hubs, κλπ.

    Εφαρμογές
    SFF-8431 συμβατό
    Υποστηρίζει ταχύτητες δεδομένων έως 10Gbps
    100 Ohm αντίσταση διαφορικό
    Υπογραφή EEPROM
    Τραβήξτε να απελευθερώσει μάνταλο σχεδιασμό
    360°καλώδιο πλεξούδα πτύχωση
    Ενισχυμένη καταστολής EMI
    AC-σε συνδυασμό εισόδους και εξόδους
    SFP Small Form-Factor Pluggable

    Προδιαγραφές
    SFP+ παθητική;
    0.5m~3m: 30AWG
    3m: 24AWG

  • SFP καλωδίων χαλκού
    SFP καλωδίων χαλκού
    SFP+ Καλώδια χαλκού Twinax είναι κατάλληλα για τις πολύ μικρές αποστάσεις και προσφέρουν μια πολύ το κόστος-αποτελεσματικός τρόπος για να συνδεθείτε στο εσωτερικό ράφια και στα γειτονικά ράφια. SFP+ καλώδια προσφέρει χαμηλό κόστος SFP+ διάλυμα. SFP+ συνδέεται άμεσα με καλώδιο συγκροτήματα twinax υποστηρίζει 10 Gigabit Ethernet, 10 Fiber Channel, και άλλα πρότυπα της βιομηχανίας.
    Συμβατό με: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent και... περισσότερα
    Εφαρμογές
    • Υποστηρίζει 10GBASE Ethernet;
    • Παρέχει ευελιξία επιλογής interface;
    • Υποστηρίζει "να πληρώσει-ως-εσείς-συμπληρώσετε "μοντέλο;
    • Υποστηρίζει ψηφιακή δυνατότητα οπτικής παρακολούθησης;
    • Υποστηρίζει την αναγνώριση της ποιότητας της Cisco (ID) χαρακτηριστικό που επιτρέπει σε ένα διακόπτη Cisco για να προσδιορίσει εάν η μονάδα έχει πιστοποιηθεί
    • Οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέεται με το ίδιο link
    Προδιαγραφές
    SFP+ ενεργό;
    0.5m~7m: 30AWG
    7m~10m: 28AWG
    10m~15m: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    SFP 10Gtek του+ Twinax Cable Assembly είναι μια λύση 10GbE που συνδέει 10Gb/s συστήματα υποδοχής με πολύ χαμηλότερο κόστος από ό, οπτικοί πομποδέκτες.;
    SFP 10Gtek του+ Καλώδια χαλκού Twinax είναι κατάλληλα για τις πολύ μικρές αποστάσεις και προσφέρουν μια πολύ το κόστος-αποτελεσματικός τρόπος για να συνδεθείτε στο εσωτερικό ράφια και στα γειτονικά ράφια. SFP+ καλώδια προσφέρει χαμηλό κόστος SFP+ διάλυμα. SFP+ συνδέεται άμεσα με καλώδιο συγκροτήματα twinax υποστηρίζει 10 Gigabyte Ethernet, Fibre Channel 10, και άλλα πρότυπα της βιομηχανίας. Αυτό το καλώδιο είναι διαθέσιμο σε μήκη από 0.5m έως 15m.
    Συμβατό με: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent και... περισσότερα

    Εφαρμογές:
    • 1-8G Fiber Channel και 1-10G Gigabyte Ethernet
    • Δικτύωση, αποθήκευση, τηλεπικοινωνίες
    • Hub, Switches, Routers, Servers, κάρτα διασύνδεσης δικτύου (NIC)
    • Υψηλή χωρητικότητα I/O σε Storage Area Networks, Network Attached Storage, και Servers
    • Switched ύφασμα I/O όπως διακόπτες εξαιρετικά υψηλό εύρος ζώνης και δρομολογητές
    • Τα δεδομένα κέντρο καλωδίωσης υποδομής
    • Συνδέσεων υψηλής πυκνότητας μεταξύ του εξοπλισμού δικτύωσης

    Προδιαγραφές:
    • SFP+ στο SFP+ Connector
    • 10Gb/s
    • Χαλκός Παθητική
    • 0.5~15 Μέτρα
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    SFP 10Gtek του+ Ενεργό Οπτικό καλώδιο (AOC) είναι μια λύση 10Gbps σε 10G Ethernet, και την υψηλή-εφαρμογών πληροφορικής απόδοση. Το ενσωματωμένο καλώδιο μεταδίδει δεδομένα 10Gbps σε κάθε κατεύθυνση πάνω από ένα χαλαρό ινών σωλήνα με την απόσταση έως 100m. Η AOC είναι SFP+ MSA συμμόρφωση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και ελαφρύ.
    Συμβατό με: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent και... περισσότερα

    Εφαρμογή
    • Clusters High Performance Computing
    • Servers, Switches, Αποθήκευση, και
    • Κάρτες παρεμβολών του δικτύου (NIC)
    • Datacom και της Telecom διακόπτη ή δρομολογητή σύνδεση backplane
    • Υπολογιστές υψηλών επιδόσεων διασύνδεσης

    Προδιαγραφές:
    • 10Gb/s σειριακή οπτική διεπαφή
    • Υποστήριξη ψηφιακών διαγνωστικών παρακολούθησης της θερμοκρασίας πλαισίου, Vcc, Rx τροφοδοσίας, Tx_Disable και Rx_LOS
    • RoHS Compliant
    • 850nm υψηλής-VCSEL ταχύτητα και PIN δέκτη
    • Θερμοκρασία υπόθεση Λειτουργία: 0~70°C
    • Hot pluggable
    • Μονόκλινο 3.3Τροφοδοσίας V
    • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
    • Metal περικλείουν για χαμηλότερες EMI
    • Μήκος:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
    • 0.5m~100m: OM2 MM ίνες;
    • 100m~300m: ΟΜ3 MM ινών

Το μυστικό επιτυχίας μας είναι πολιτική της διαχείρισής μας της εμμονής στην επιχειρησιακή ηθική στους εξετάζοντας πελάτες του. Σας βεβαιώνουμε της έγκαιρης παράδοσης της υψηλή ποιότητα

SFP Plus Cable

που υποστηρίζεται από την παρακινούμενη και προσεκτική υπηρεσία μεταπωλήσεων.