Italian, Italiano

SFP AOC

Te olete siin: kodus -> tooted -> SFP Plus Cable -> SFP AOC
Asutatud Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Professionaalne tootja, tarnija SFP AOC on laia toote read. Oleme edukalt turustada ja eksportida oma tooteid välismaale. Jätkame olulisi investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, et valmistada tooteid kõrgeima võimaliku kvaliteedi ja tõhususe. See on teie tarkus valiku tegema äri koos meiega. Loodame siiralt, et olla sinu parim partner äri. Ära kõhkle, võtke meiega ühendust niipea kui võimalik!
SFP AOC

mudel:
SFP AOC
10Gtek on SFP+ Active optiline kaabel (AOC) on 10Gbps lahendus 10G Ethernet ja kõrge-superarvutid rakendused. Integreeritud kaabel edastab 10Gbps andmeid mõlemas suunas üle lahtise toru kiu kaugus kuni 100m. AOC on SFP+ MSA täitmine, madala energiatarbega ja kerge.
Ühildub: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... ja veel

Taotlus
  • High Performance Computing Klastrid
  • Serverid, Lülitid, säilitamise ja
  • Network Häired Cards (NIC)
  • Andmeside ja telekommunikatsiooni lüliti või ruuter backplane ühendus
  • Superarvutid siduda

Tehnilised nõuded:
  • 10GB/seerianumber optiline liides
  • Probleemid digitaalne diagnostika seire moodul temperatuuri VCC Rx toitepingeühendus Tx_Disable ja Rx_LOS
  • RoHS Vastavuses
  • 850nm kõrge-kiirus VCSEL ja PIN-vastuvõtja
  • Operation Case Temperatuur: 0~70°C
  • Hot kaasatavad
  • Vallaline 3.3V toide
  • Madal energiatarve
  • Metal lisama madalama EMI
  • Pikkus:0,5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0,5m~100m: OM2 MM kiudaineid
  • 100m~300m: OM3 MM kiud


Päring nüüd +Päring nüüd -
Hea kvaliteet, konkurentsivõimeline hind

SFP AOC

. Selle täiuslik eksportijaid ja tootjaid, oleme alati kursis meie kvaliteedi järgi maailma nõuetele.
kiire tarne jooksul kindlaksmääratud ajaks kohale.