Italian, Italiano

SFP AOC

Olet tässä: koti -> Tuotteet -> SFP Plus Cable -> SFP AOC
Perustettu vuonna Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Ammattimainen valmistaja, toimittaja SFP AOC on monenlaisia ​​tuotelinjojen. Olemme onnistuneesti kaupan ja viedä tuotteitamme ulkomaille. Jatkamme huomattavia investointeja tutkimukseen ja kehitykseen tuottaa tuotteita mahdollisimman laatu ja tehokkuus. Se on teidän viisautta valinta tehdä yhteistyötä kanssamme. Toivomme vilpittömästi olla paras kumppani liiketoimintaa. Älä epäröi ja Yhteyttä niin pian kuin voit!
SFP AOC

malli:
SFP AOC
10Gtek n SFP+ Aktiivinen optinen kaapeli (AOC) on 10Gbps ratkaisu 10G Ethernet ja korkea-Performance Computing sovellukset. Integroitu kaapeli lähettää 10Gbps dataa kumpaankin suuntaan yli löysä putki kuitu etäisyys jopa 100m. AOC on SFP+ MSA noudattamista, alhainen virrankulutus ja kevyt.
Yhteensopiva: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... ja enemmän

Sovellus
  • High Performance Computing Clusters
  • Palvelimet, kytkimet, varastointi ja
  • Verkon häiriöt (NIC)
  • Tietoliikenne-ja telealan kytkimen tai reitittimen taustalevy yhteys
  • Suurteholaskenta keskinäisliitäntä

Tekniset tiedot:
  • 10Gb/s serial optinen liitäntä
  • Tue digitaalista diagnostiikka seuranta moduuli lämpötila, Vcc, Rx ottoteho, Tx_Disable ja Rx_LOS
  • RoHS-yhteensopiva
  • 850nm korkea-nopeus VCSEL ja PIN-vastaanotin
  • Käyttö Rungon lämpötila: 0~70°C
  • Hot kytkettävien
  • Single 3.3V virtalähde
  • Alhainen virrankulutus
  • Metal liittää alemman EMI
  • Pituus:0,5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0,5m~100m: OM2 MM kuitua
  • 100m~300m: OM3 MM kuitu


Tiedustelu nyt +Tiedustelu nyt -
Hyvä laatu, kilpailukykyinen hinta

SFP AOC

. Koska täydellinen viejien ja valmistajien, olemme aina pysyä meidän laatu mukaan maailman vaaditulla tavalla.
nopeat toimitukset määritetyn ajan kuluessa toimitus.