Italian, Italiano

SFP AOC

Tá tú anseo: Baile -> táirgí -> SFP Plus Cábla -> SFP AOC
Bunaíodh i Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Ag monaróir gairmiúil, soláthraí SFP AOC Tá réimse leathan de línte táirge. Táimid tar éis an margadh go rathúil agus ár dtáirgí a onnmhairiú thar lear. Leanaimid de bheith ag infheistíochtaí substaintiúla i dtaighde agus forbairt chun táirgí a tháirgeadh ag na caighdeáin is airde is féidir ar chaighdeán agus ar éifeachtúlacht. Beidh sé a bheith ar do rogha eagna dul i gcomhar leis an gnó a dhéanamh linn. Tá súil againn ó chroí a bheidh le do pháirtí is fearr i gcúrsaí gnó. Ná bíodh leisce ort agus déan teagmháil linn chomh luath agus is féidir leat!
SFP AOC

múnla:
SFP AOC
SFP 10Gtek ar+ Is Gníomhach Optúil Cábla (AOC) réiteach 10Gbps go 10G Ethernet, agus ard-iarratais ríomhaireacht ardfheidhmíochta. Tarchuireann an cábla comhtháite sonraí 10Gbps i ngach treo thar snáithín feadán scaoilte le achar suas go dtí 100m. Is é an AOC SFP+ Comhlíonadh MSA, tomhaltas chumhacht íseal agus lightweight.
Ag luí leis: Cisco, Arista, HP, aitil, Foircní, Allied TELESIS, Teilgcheárta, Force10, Alcatel-Lucent... agus níos mó

Iarratais
  • Braislí Ríomhaireacht Ardfheidhmíochta
  • Freastalaithe, Lasca, Stóráil, agus
  • Cártaí Líonra Cur isteach (SSTÉ)
  • Datacom agus Telecom athrú nó ródaire nasc backplane
  • Interconnect ríomhaireacht ardfheidhmíochta

Sonraíochtaí:
  • 10GB/s comhéadan optúla sraitheach
  • Tacaíocht monatóireacht diagnóisic digiteach don teocht modúl, VCC, Rx cumhacht ionchur, Tx_Disable agus Rx_LOS
  • RoHS comhlíontach
  • 850nm ard-VCSEL luas agus PIN glacadóir
  • Oibríocht Cás Teochta: 0~70°C
  • Pluggable te
  • Aonair 3.3Soláthar cumhachta V
  • Tomhaltas Cumhacht Íseal
  • Miotal iamh le haghaidh níos ísle IEA
  • Fad:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0.5m~100m: Snáithín OM2 MM
  • 100m~300m: OM3 MM snáithín


Fiosrúcháin Anois +Fiosrúcháin Anois -
Dea-chaighdeán, praghas iomaíoch

SFP AOC

. Mar onnmhaireoirí foirfe agus monaróirí, muid a choinneáil i gcónaí ar bun ar ár cáilíochta de réir na gcaighdeán domhain ag teastáil.
seachadtaí pras laistigh den am sonraithe a sheachadadh.