Italian, Italiano

SFP Plus Cábla

Tá tú anseo: Baile -> táirgí -> SFP Plus Cábla
www.lancabletaiwan.com speisialtóireacht i Déantúsaíochta, Soláthar agus Easpórtáil SFP Plus Cábla, le monarcha i Taiwan. Tá sé i gcónaí ar ár bhfócas a mhonarú táirgí is fearr agus chun iad a sheachadadh in am le seirbhís tar éis an-aireach díolacháin. Ar chumas ár spiorad nuálach dúinn chun fanacht céim chun tosaigh ar ár n-iomaitheoirí trí na táirgí réimse is leithne. Tá Fiosrúcháin ó na mórdhíoltóirí, Dáileoirí domhanda, ceannaitheoirí, gníomhairí agus OEM / ODM fáilte roimh chách.
  • SFP Cábla
    SFP Cábla
    An SFP+ Tá tionóil cábla éighníomhach ardfheidhmíochta, éifeachtach ó thaobh costais mé/Réitigh O do 10G 10G Ethernet agus Fiber Channel iarratais. SFP+ modúil copair a cheadú mhonaraíonn crua-earraí a bhaint amach dlús calafoirt ard, configurability agus úsáid ag caitheadh ​​an-íseal agus buiséad cumhachta laghdaithe. Na tionóil cábla ardluais bualadh le chéile agus Ethernet Gigabit agus Fiber Channel riachtanais caighdeán tionscal chun feidhmíocht agus iontaofacht.
    Ag luí leis: Cisco, Arista, HP, aitil, Foircní, Allied TELESIS, Teilgcheárta, Force10, Alcatel-Lucent... agus níos mó
    SFP+ iarratasóirí tionól chábla do fhreastalaí, a stóráil, switchs, moil, etc

    Iarratais
    SFF-8431 comhlíontach
    Tacaíochtaí rátaí sonraí suas go dtí 10Gbps
    100 impedance Ohm difreálach
    Síniú EEPROM
    Tarraingt a Scaoileadh dearadh latch
    360°crimp braid cábla
    Feabhsaithe IEA faoi chois
    AC-ionchuir agus aschuir cúpláilte
    SFP Foirm Beaga-Fachtóir pluggable

    Sonraíochtaí
    SFP+ éighníomhach
    0.5m~3m: 30AWG
    3m: 24AWG

  • SFP Copper Cable
    SFP Copper Cable
    SFP+ Tá cáblaí Copar Twinax oiriúnach do achair an-ghearr agus a thairiscint ar chostas an--bhealach éifeachtach chun ceangal taobh istigh de racaí agus ar fud racaí in aice. SFP+ cáblaí Tairgeann SFP chostas íseal+ réiteach. SFP+ ceangailte go díreach tionóil cábla twinax Tacaíonn 10 Ethernet Gigabit, 10 Fiber Mhuir nIocht, agus caighdeáin tionscail eile.
    Ag luí leis: Cisco, Arista, HP, aitil, Foircní, Allied TELESIS, Teilgcheárta, Force10, Alcatel-Lucent... agus níos mó
    Iarratais
    • Tacaíochtaí 10GBASE Ethernet
    • Soláthraíonn solúbthacht de rogha comhéadan
    • Tacaíochtaí "a íoc-mar-tú-populate "samhail
    • Tacaíochtaí cumas monatóireachta optúla digiteach
    • Tacaíochtaí a aithint ar chaighdeán Cisco (ID) gné a chuireann ar chumas a chur ar athrú Cisco a aithint cibé an bhfuil an modúl deimhnithe
    • Idir-inoibritheacht Optúil le 10GBASE XENPAK, X2 10GBASE, agus 10GBASE XFP dhéanann comhéadan ar an nasc céanna
    Sonraíochtaí
    SFP+ gníomhach
    0.5m~7m: 30AWG
    7m~10m: 28AWG
    10m~15m: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    SFP 10Gtek ar+ Is Twinax Cábla Tionól réiteach 10GbE a nascann 10GB/córais s óstach ar chostas i bhfad níos ísle ná mar a transceivers optúla.
    SFP 10Gtek ar+ Tá cáblaí Copar Twinax oiriúnach do achair an-ghearr agus a thairiscint ar chostas an--bhealach éifeachtach chun ceangal taobh istigh de racaí agus ar fud racaí in aice. SFP+ cáblaí Tairgeann SFP chostas íseal+ réiteach. SFP+ ceangailte go díreach tionóil cábla twinax Tacaíonn 10 Gigabyte Ethernet, 10 Snáithín Channel, agus caighdeáin tionscail eile. Is é seo an cábla ar fáil ag faid ó 0.5m go 15m.
    Ag luí leis: Cisco, Arista, HP, aitil, Foircní, Allied TELESIS, Teilgcheárta, Force10, Alcatel-Lucent... agus níos mó

    Iarratais:
    • 1-8G Fiber Mhuir nIocht agus 1-10G Gigabyte Ethernet
    • Líonrú, Stóráil, Teileachumarsáid
    • Mol, Lasca, Ródairí, Freastalaithe, Chomhéadain Cárta Líonra (SSTÉ)
    • Ard-acmhainn mé/O i Stóráil Líonraí Achar, Ceangailte Stóráil Líonra, agus Freastalaithe
    • Aistrigh fabraic mé/O, mar shampla lasca bandaleithead ultra-ard agus ródairí
    • Bonneagar á gcur faoi thalamh ionad Sonraí
    • Naisc dlús ard idir trealamh líonraithe

    Sonraíochtaí:
    • SFP+ go SFP+ Nascóirí
    • 10GB/s
    • Copar éighníomhach
    • 0.5~15 Méadair
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    SFP 10Gtek ar+ Is Gníomhach Optúil Cábla (AOC) réiteach 10Gbps go 10G Ethernet, agus ard-iarratais ríomhaireacht ardfheidhmíochta. Tarchuireann an cábla comhtháite sonraí 10Gbps i ngach treo thar snáithín feadán scaoilte le achar suas go dtí 100m. Is é an AOC SFP+ Comhlíonadh MSA, tomhaltas chumhacht íseal agus lightweight.
    Ag luí leis: Cisco, Arista, HP, aitil, Foircní, Allied TELESIS, Teilgcheárta, Force10, Alcatel-Lucent... agus níos mó

    Iarratais
    • Braislí Ríomhaireacht Ardfheidhmíochta
    • Freastalaithe, Lasca, Stóráil, agus
    • Cártaí Líonra Cur isteach (SSTÉ)
    • Datacom agus Telecom athrú nó ródaire nasc backplane
    • Interconnect ríomhaireacht ardfheidhmíochta

    Sonraíochtaí:
    • 10GB/s comhéadan optúla sraitheach
    • Tacaíocht monatóireacht diagnóisic digiteach don teocht modúl, VCC, Rx cumhacht ionchur, Tx_Disable agus Rx_LOS
    • RoHS comhlíontach
    • 850nm ard-VCSEL luas agus PIN glacadóir
    • Oibríocht Cás Teochta: 0~70°C
    • Pluggable te
    • Aonair 3.3Soláthar cumhachta V
    • Tomhaltas Cumhacht Íseal
    • Miotal iamh le haghaidh níos ísle IEA
    • Fad:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
    • 0.5m~100m: Snáithín OM2 MM
    • 100m~300m: OM3 MM snáithín

Tá ár rún de rath ár mbainistíocht polasaí cloí le heitic gnó ina déileáil le custaiméirí. Táimid chinntiú go mbíonn tú ar-am is fearr a sheachadadh

SFP Plus Cábla

le tacaíocht Fhoras na seirbhíse a spreag agus cúramach tar-díolacháin.