Italian, Italiano

SFP AOC

You are here: otthon -> Termékek -> SFP Plus kábel -> SFP AOC
Alapítva Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Egy professzionális gyártója, szállítója SFP AOC széles körű termék vonalak. Sikeresen forgalmazott és exportált termékeket külföldön. Továbbra is jelentős beruházásokat a kutatás és a fejlesztés, hogy készítsen termékek a lehető legmagasabb színvonalú minőség és hatékonyság. Ez lesz a bölcsesség választás, hogy működjenek együtt az üzleti velünk. Őszintén reméljük, hogy a legjobb üzleti partnerként. Ne habozzon, és fel velünk a kapcsolatot amint tudsz!
SFP AOC

modell:
SFP AOC
10Gtek a SFP+ Aktív Optikai kábel (AOC) egy 10Gbps megoldást 10G Ethernet, és a nagy-teljesítményű számítási alkalmazások. Az integrált kábel a 10Gbps adatokat minden irányban több mint egy laza cső szál a távolság 100m-ig. Üzembentartási SFP+ MSA megfelelés, alacsony fogyasztás és könnyű.
Kompatibilis: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Öntöde, Force10, Alcatel-Lucent... és így tovább

Alkalmazás
  • High Performance Computing klaszterek
  • Szerverek, kapcsolók, tárolás és
  • Hálózati interferencia kártyák (NIC)
  • Adatátviteli és távközlési switch vagy router hátlap kapcsolat
  • Nagy teljesítményű számítástechnika interconnect

Műszaki adatok:
  • 10 Gb/s Soros optikai
  • Támogatja a digitális diagnosztikai figyelő modul hőmérséklet, VCC, Rx bemeneti teljesítmény, Tx_Disable és Rx_LOS
  • RoHS megfelelő
  • 850nm magas-sebesség VCSEL és PIN-vevő
  • Működési Case hőmérséklet: 0~70°C
  • Hot dugaszolható
  • Egyetlen 3.3V tápfeszültség
  • Alacsony fogyasztás
  • Fém mellékelni alacsonyabb EMI
  • Hossz:0,5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0,5m~100m: OM2 MM szálak
  • 100m~300m: OM3 MM szálak


Érdeklődés most +Érdeklődés most -
A jó minőségű, versenyképes áron

SFP AOC

. A tökéletes exportőrök és gyártók, mindig lépést tartani a minőséget szerint a világ megkívánt.
azonnali szállítás a meghatározott szállítási idő.