Italian, Italiano

CAT 5 кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> LAN кабли -> CAT 5 кабел
www.lancabletaiwan.com Taiwan CAT 5 кабел. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
CAT 5 кабел

модел:
CAT 5 кабел
Апликација
Се користи како работна станица надвор на Ф.Д. / IDF и други хоризонтални комуникациски кабел; за внатрешна инсталација и поддршка на амо-PMD Аудио, интегрирани услуги дигитална мрежа (ISDN), АТМ 155Mbps, 100Mbps TPDDI, Брз Етер-нет ИТН.

Структура
ЈП изолација
Диригент: Баре Бакар / ЦЦА
Јакна: FR ПВЦ или LSOH
Приклучок: RJ45 8P8C ДА RJ45 8P8C

Стандард
ISO / IEC 11801, ANSI/TIA/EIA-568B

Сертификат
UL, ETL

Предност
1. Висок квалитет.
2. Фабрика цена.
3. За време на испорака.
4. Мулти-заглавувам конструкција.
5. Многу бои по желба.
6. Различна должина.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние се стремиме да им обезбеди на клиентите со најдобрите цени, богати и добар квалитет

CAT 5 кабел

, Строга контрола на квалитетот, побрзо отворање на времето за испорака и професионални услуги, нека клиент да бидете сигурни на нивните нарачки за нас.