Italian, Italiano

Cat6 кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> LAN кабли -> Cat6 кабел
Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на Cat6 кабел. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
Cat6 кабел

модел:
Cat6 кабел
Апликација
Се користи како работна станица надвор на Ф.Д. / IDF и други хоризонтални кабли поддршка амо-PMD аудио.
10BASE-Т4 100BASE-TX 100Base-VG-ANYLAN 155Mbps АТМ 622 Mbps ATM 1000BASE-T 10GBase-Т

Структура
Голи бакар, ЈП изолација, алуминиумска фолија, плетенка, ПВЦ / LSOH јакна.

Стандард
Стандард: Според ISO / IEC 11801, ANSI / TIA / EIA 568B

Сертификат
UL, ETL

Предност
1. Висок квалитет.
2. Фабрика цена.
3. За време на испорака.
4. Мулти-заглавувам изградба, мека, лесно флексибилни, а не се откинуваат лесно.
5. Многу бои по желба, измамничка, и лесно да ги обележат.
6. Различна должина може да биде на располагање.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме професионални

Cat6 кабел

производител со повеќе од 20 години. Нашите производи се популарни меѓу корисниците. Ние сме биле успешни во создавање на долгорочни деловни односи со компании.