Italian, Italiano

CAT6A кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Бакарни кабли -> CAT6A кабел
Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет CAT6A кабел и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.
CAT6A кабел

модел:
CAT6A кабел
Апликација
Се користи како работна станица надвор на Ф.Д. / IDF и други хоризонтални кабли поддршка амо-PMD Аудио, интегрирани услуги дигитална мрежа (ISDN), АТМ 155Mbps, 10Gmbps TPDDI, Брз Етер-нет ИТН. 100BASE-TX, 100VG-ANYLAN, 1000BASE-T

Структура
Голи бакар, ЈП изолација, алуминиумска фолија, плетенка, ПВЦ / LSOH јакна.

Стандард
Стандард: Според ISO / IEC 11801, ANSI / TIA / EIA 568C, IEC61156

Сертификат
UL, ETL

Предност
1. Конкурентна фабрика цена FTP CAT6A кабел.
2. БЦ / ЦЦА диригент.
3. Многу бои и должини опционални.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

CAT6A кабел

и најдобра услуга.