Italian, Italiano

Коаксијални кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Коаксијален кабел -> Коаксијални кабли
Ве молиме проверете Коаксијални кабли преку нашата веб страница. Ние сме снабдувач, производител, извозник и одличен дизајнер. Ние, исто така, имаат пријателски работниот тим, па ние само веруваме дека можеме да стори сé што е совршено за вас. Ние сме убедени дека примероците ќе биде многу задоволителен. Нашите взаемното разбирање и соработка, секако, ќе резултира со важни бизнис и добра сервисот ќе видите било можност да се направи подобро, ги споделите со нас, ние ќе бидете сигурни дека сите ваши барања ќе добивате нашиот брза внимание.
Коаксијални кабли

модел:
Коаксијални кабли
Norminal централна диригент Кол. 0.64CU + / -0,01 милиметри
Norminal изолација Кол. 3.70SPE + / -0,10 милиметри
Norminal јакна Кол.: 6,1 + / -0,2 мм
Norminal капацитетот: 100 + / -3 pF / m
Norminal Импеданса: 75 + / -3 оми
Брзина на пропагација: 66%
Врати загуба 0dB
000 отпор на изолација (20 潞 в) М Ω км
Диелектрични сила (диригент за да ги заштити) 0,9 kV
Слабеењето тестирани на 68 潞 F (20 潞 C)
Тестирани во должина: 100

Предност
1. Ние сме професионални производство на безбедноста и комуникациски кабел снабдувач.
2. Производот се продава низ целиот свет.
3. Професионална техника персонал.
4. Понудиме најдобра услуга, клиент Барање е нашата цел.
Прашање Сега +Прашање Сега -
производи Листа

Ние можеме да снабдување

Коаксијални кабли

според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.