Italian, Italiano

D-Под Кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> D-Под кабел -> D-Под Кабли
www.lancabletaiwan.com е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на D-Под Кабли. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
D-Под Кабли

модел:
D-Под Кабли
Функција
Диригент: Конзервиран бакар со плетенка штит.
Приклучок: ДБ-2-15, VGA (ДБ-3-15), DB25, итн
Диригент: 99.99% кислород бесплатни бакар за максимум. спроводливост и сигурност.
Должина: 1m ~ (индивидуализира)
Изолација: ПВЦ
Изолатор е направен од полиестер смола и стаклени влакна.
Боја: црна (опционално)
Добра отпорност на ЕМИ.

Апликации
За PC или лаптоп на проектор, LCD монитор, и други видео приказ систем преку VGA врски.
Прашање Сега +Прашање Сега -
нашите главни производи се сите видови на

D-Под Кабли

, И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!