Italian, Italiano

DVI кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> HDMI DVI кабел -> DVI кабел
Ние сме компанија која се бави со производство, снабдување и извоз на висок квалитет на DVI кабел кои се прецизно изработени и многу прецизна направи. Нашите производи понуди трајни и долготраен век на клиентите. Нашата компанија има добро обучени маркетинг и материјал ракување кадар ние сме страсно посветена избави иновативни производи на нашите клиенти на време за да изградат посветла и одржлива иднина.
DVI кабел

модел:
DVI кабел
1. DVI со DVI cable18 1/24 1/25 1
2. Бакар материјал.
3. Конектор НИКЕЛИРАНА или позлатен.
4. Плетенка: конзервиран и треска-plated бакар.
5. Најлон плетенка или не.
6. Јакна: црна или друга боја
7. Должина: 1.5m/3m/or барање
8. Marterilas: RoHS Усогласеност
9. HDMI поддржан некомпресирани сите дигитални видео сигнал интерфејс.
10. За LCD монитор.
11. Изолација: црна
12. Феритни јадро: 17,5 * DIA.9.5MM, лиен црна ПВЦ 50p
13. ТЕСТ: 100% ОТВОРЕН & краток и МИС жица ТЕСТ

Спецификации
1. 18 1 24 1 позлатен ul20276 DVI cabl за монитор.
2. Направете ul20276 DVI кабел.
3. UL, RoHS уверение производителот.

Пакување и испорака
Пакување Детална: ПЕ кеси
Испорака Детална: 10-20 дена

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

DVI кабел

се продаваат во многу места низ целиот свет и да се победи со голема восхит и нашироко се верува дома и во странство. Сериозни работи ставови и совршена по продажбата на услугата се суштината на принципот раст на компанијата.