Italian, Italiano

Мини САС Кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> САС кабел -> Мини САС Кабли
www.lancabletaiwan.com е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Мини САС Кабли. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.
Мини САС Кабли

модел:
Мини САС Кабли
Внатрешна MiniSAS Multilane 4X САС кабли ќе се поврзе на вашата внатрешна HBAs, RAID контролери, експандери или кај адаптери со хард дискови, ленти дискови и задни панели. Сите multilane конектори имаат 4-канали, што е, тие се способни за возење 4 уреди (или повеќе со користење на експандер) и може да фан-до еден канал врски.
СФФ-8087 за СФФ-8087 Внатрешна Multilane САС кабел. Овие кабли се со висок квалитет, 6Gbps оценет и докажано сигурен. Многу се достапни во големи количини.

Serial Attached SCSI (САС 2.1)
HBA (домаќин автобус адаптер)
RAID (редундантни низи на евтин у)
Станици
Rack-Mount сервер
Сервери
Складирање решетката

Спецификации
1. Дизајнирано за да се да се користи на уреди за складирање.
2. RoHS
3. Сопствен дизајн на располагање.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Со растот на продажбата во странство. Ние ќе се трудиме да се посвети на нашите

Мини САС Кабли

со одличен квалитет и конкурентна цена на повеќе корисници overseas.For дополнителни информации, слободно контактирајте со нас.