Italian, Italiano

Мини USB кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> USB кабел -> Мини USB кабел
www.lancabletaiwan.com е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Мини USB кабел, Кој е произведен со користење најдобрите квалитет на суровините и компоненти. Нашите квалификувани професионалци производство на овој производ користејќи напредна технологија и квалитет материјал за да се обезбеди трајност и висок квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Мини USB кабел

модел:
Мини USB кабел
USB 3.0 Тип
- Поддршка на 5Gbps стапка на податоци, само 625MB / s
- Заштитени извртени пар (STP) се користи за USB 3.0
- Еден тип надолу инклузивно USB 1.0/1.1/2.0
- Минимизирање конектор форма фактор варијации.
- Управување со ЕМИ.
- Сите двострано податочна комуникација.

Пакување и испорака
Пакување Детална: Polybag, Според условот на клиентите.
Испорака Детална: 7-15 дена по депозит потврдена.
Прашање Сега +Прашање Сега -

Мини USB кабел