Italian, Italiano

Мрежата на кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Кабли -> Мрежата на кабли
www.lancabletaiwan.com е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Мрежата на кабли кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Достапно во разни бои нашата палета е многу издржлив и спектакуларно во својата завршница и затоа е во високата побарувачка од целиот свет.
Мрежата на кабли

модел:
Мрежата на кабли

Апликација
Се користи како работна станица надвор на Ф.Д. / IDF и други хоризонтални кабли поддршка амо-PMD аудио.
10BASE-Т4 100BASE-TX 100Base-VG-ANYLAN 155Mbps АТМ 622 Mbps ATM 1000BASE-T 10GBase-Т

Структура
Голи бакар, ЈП изолација, алуминиумска фолија, плетенка, ПВЦ / LSOH јакна.

Стандард
Стандард: Според ISO / IEC 11801, ANSI / TIA / EIA 568B

Сертификат
UL, ETL

Предност
1. Висок квалитет.
2. Фабрика цена.
3. За време на испорака.
4. Мулти-заглавувам изградба, мека, лесно флексибилни, а не се откинуваат лесно.
5. Многу бои по желба, измамничка, и лесно да ги обележат.
6. Различна должина може да биде на располагање.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата најголема предност е нашата посветени вработени, кои обезбедуваат одличен

Мрежата на кабли

. Нашиот искусен, пријателски персонал се обучени да одговорат веднаш да вашите прашања и целосно да се објасни дизајн барања.