Italian, Italiano

Печ кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Кабли -> Печ кабел
www.lancabletaiwan.com е фабрика директни снабдувач на Печ кабел in Taiwan. Со постојан технологија back-up и добра услуга во по-продажба, компанијата порасна повеќе и повеќе во локалните камен бизнис. Следниве се делови од нашите производи, ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Контактирајте не сега!
Печ кабел

модел:
Печ кабел
Апликација
Се користи како работна станица надвор на Ф.Д. / IDF и други хоризонтални комуникациски кабел; за внатрешна инсталација и поддршка на амо-PMD Аудио, интегрирани услуги дигитална мрежа (ISDN), АТМ 155Mbps, 100Mbps TPDDI, Брз Етер-нет ИТН.

Структура
ЈП изолација
Диригент: Баре Бакар / ЦЦА
Јакна: FR ПВЦ или LSOH
Приклучок: RJ45 8P8C ДА RJ45 8P8C

Стандард
ISO / IEC 11801, ANSI/TIA/EIA-568B

Сертификат
UL, ETL

Предност
1. Висок квалитет.
2. Фабрика цена.
3. За време на испорака.
4. Мулти-заглавувам конструкција.
5. Многу бои по желба.
6. Различна должина.
Прашање Сега +Прашање Сега -
нашите главни производи се сите видови на

Печ кабел

, И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!