Italian, Italiano

Patch кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> LAN кабли -> Patch кабли
www.lancabletaiwan.com е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Patch кабли кои се sturdily изградени и ценети за нивната преносливост. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Patch кабли

модел:
Patch кабли
Апликација
Се користи како работна станица надвор на Ф.Д. / IDF и други хоризонтални кабли поддршка амо-PMD Аудио, интегрирани услуги дигитална мрежа (ISDN), АТМ 155Mbps, 10Gmbps TPDDI, Брз Етер-нет ИТН. 100BASE-TX, 100VG-ANYLAN, 1000BASE-T

Структура
Голи бакар, ЈП изолација, алуминиумска фолија, плетенка, ПВЦ / LSOH јакна.

Стандард
Стандард: Според ISO / IEC 11801, ANSI / TIA / EIA 568C, IEC61156

Сертификат
UL, ETL

Предност
1. Конкурентна фабрика цена FTP CAT6A кабел.
2. БЦ / ЦЦА диригент.
3. Многу бои и должини опционални.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние ги доставуваме нашите најдобар квалитет

Patch кабли

и за време на испорака да ги задоволат вашите барања. За повеќе детална спецификација, ве молиме да ни ги испратите вашите истрага и ние ќе ви одговори наскоро.