Italian, Italiano

RF коаксијален кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Коаксијален кабел -> RF коаксијален кабел
Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач RF коаксијален кабел со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
RF коаксијален кабел

модел:
RF коаксијален кабел
Сплотени ламинат алуминиум лента, 60% плетенка, PVC изолација
Центарот диригент: 1.02mm голи бакар.
Диелектрични: Гас прошири полиетилен.
1 штит: Ламинирани алуминиум лента врзани за диелектрик.
На 2-ри штит: 67% покриеност алуминиум плетенка жица.
3 штит: Ламинирани алуминиум лента.
4 штит: 90% покриеност алуминиум плетенка жица.
Јакна: ПВЦ


Прашање Сега +Прашање Сега -
производи Листа

Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

RF коаксијален кабел

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.