Italian, Italiano

RG11 кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Коаксијален кабел -> RG11 кабел
Ние сме експерт Taiwan производителот, набавувачот и фабриката, која е искусен за производство RG11 кабел производи итн Наша цел е им служи на нашите клиенти во најдобрите квалитет на производите, конкурентна цена со брза испорака. Раст на клиентите е нашиот раст и ние би сакале да се создаде заемна корист за друг во долгорочна соработка. Ние секогаш се обезбеди посветен производи преку контрола на квалитетот и да ја задржите за да се одгледуваат стручни работници. Ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас за повеќе детали.
RG11 кабел

модел:
RG11 кабел
Детален опис:
1,63 卤 0,02 мм 21% CCS / 7,11 卤 0,10 мм
Foamed ЈП / Сплотени Al / ПЕТ / 96 * 0.16,60% АЛ
Плетење / 10,30 卤 0,3 мм 70Degree ПВЦ Црното (или ПЕ) со 1.83mm челик Messenger

Спецификации
1. Прифати OEM барање.
2. ISO9001, CE, ETL, ROHS, домет
3. Широко се користат во широкопојасниот интернет пренос на податоци.
4. Коаксијален кабел RG11 Со Messenger за RoHS.

Пакување Детална:
1. должини на располагање во согласност со барањето на клиентот.
2. Контактното пакување: Дрвени ролна, пластични ролна на располагање.
3. Надворешното пакување: картонска кутија, палети клиенти барање располагање.
4. Други пакување на располагање во согласност со барањето на клиентот.
Прашање Сега +Прашање Сега -
производи Листа

Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

RG11 кабел

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.