Italian, Italiano

RG11 кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Кабли -> RG11 кабли
www.lancabletaiwan.com е професионална RG11 кабли производителот, снабдувачот чии одлични производи развиен во стандардни и извезуваат глобалните пазари и, исто така, на локалните пазари. Ние правиме сериозен однос со добар квалитет, ефикасна услуга, и креативен дизајн како нашата компанија најголема цел. Задоволството на клиентите е нашата најголема достигнувања. Како клиенти, ќе се увери од добивањето на највисок квалитет на производи по разумни цени и брза испорака на краток увод време. Ние со нетрпение очекуваме да бараат добра бизнис партнер. Ние искрено добредојде вашето драгоцено сугестии и производ наредби.
RG11 кабли

модел:
RG11 кабли
Детален опис:
1,63 卤 0,02 мм 21% CCS / 7,11 卤 0,10 мм
Foamed ЈП / Сплотени Al / ПЕТ / 96 * 0.16,60% АЛ
Плетење / 10,30 卤 0,3 мм 70Degree ПВЦ Црното (или ПЕ) со 1.83mm челик Messenger

Спецификации
1. Прифати OEM барање.
2. ISO9001, CE, ETL, ROHS, домет
3. Широко се користат во широкопојасниот интернет пренос на податоци.
4. Коаксијален кабел RG11 Со Messenger за RoHS.

Пакување Детална:
1. должини на располагање во согласност со барањето на клиентот;
2. Контактното пакување: Дрвени ролна, пластични ролна на располагање.
3. Надворешното пакување: картонска кутија, палети клиенти барање располагање.
4. Други пакување на располагање во согласност со барањето на клиентот.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

RG11 кабли

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Добредојдовте да не контактирате доколку сте заинтересирани во нашите производи.