Italian, Italiano

RG6 кабел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Коаксијален кабел -> RG6 кабел
www.lancabletaiwan.com се наоѓа во Taiwan и е специјализирана во производство, suppling и извозот на RG6 кабел. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено Taiwan. Нашите производи уживаат во добра репутација кај нашите клиенти. Го поздравуваме клиенти, деловни асоцијации и пријатели од сите делови на светот да контактирате со нас и да побараат соработка за взаемна корист.
RG6 кабел

модел:
RG6 кабел
За сателитска hookups и дигитална кабловска телевизија.
Сплотени ламинат алуминиум лента, 60% плетенка, PVC изолација
Центарот диригент: 1.02mm голи бакар
Диелектрични: Гас прошири полиетилен
1 штит: Ламинирани алуминиум лента врзани за диелектрик.
На 2-ри штит: 67% покриеност алуминиум плетенка жица.
3 штит: Ламинирани алуминиум лента.
Јакна: ПВЦ

Спецификации
1. Добар квалитет
2. ETL, ROHS, CE, ISO одобрена.
3. Конкурентна цена.
4. Брза испорака.
5. ОЕМ
Прашање Сега +Прашање Сега -
производи Листа

Обезбедување на висок квалитет и добра услуга за потрошувачите е нашата управување со теорија. Задржи иновациите и постојано подобрување на нашите

RG6 кабел

е нашата развој на политиката. Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна соработка однос со тебе.