Italian, Italiano

САС Кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> САС кабел -> САС Кабли
www.lancabletaiwan.com е еден од клучните производителот, набавувачот и извозник во Taiwan. Нашата компанија специјализирана за производство и извоз на САС Кабли. Да имаат корист од нашите силни OEM / ODM способности и внимателен услуги, контактирајте со нас today.We искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
САС Кабли

модел:
САС Кабли
Главни карактеристики
СФФ-8643, САС 2,1 согласност и способен за САС 3,0
Широко бенд дизајн за 6G да 12G bps
Пред-собраа, едно парче конектор и кафез собранието нуди еден чекор поставеност на одборот
REACH и RoHS согласност
Подобрена кабел бравата дизајн
Подобрен ЕМИ здолниште дизајн
26, и 30 AWG дел кабел

Апликации
Serial Attached SCSI (САС 2.1)
Сериски пренос на податоци
HBA (домаќин автобус адаптер)
RAID (редундантни низи на евтин у)
Станици
Rack-Mount сервер
Сервери
Складирање решетката
Високи перформанси компјутер
Префрли
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

САС Кабли

производи се комплексно дизајнирани. Персоналот на компанијата ќе се обиде да обезбеди високо квалитетни услуги на клиентите и гарантира одличен информации за производот, Добредојдовте на новиот и стариот клиент да не посетите. За сите детали, никогаш не ве молиме да се двоумите да контактирате со нас.