Italian, Italiano

USB3.0 Кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> USB кабел -> USB3.0 Кабли
На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на USB3.0 Кабли, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
USB3.0 Кабли

модел:
USB3.0 Кабли
Карактеристики на производот
Овој висок квалитет USB кон USB кабел е дизајниран за да обезбеди оптимални перформанси кога поврзан на USB 3.0 опремени компјутери и периферни уреди. Целосно во согласност со USB 3.0 спецификациите, кабел поддржува пренос на податоци со брзина и до 5 Gbps и придобивките од двојно заштитени изградба и целосно украсениот конектор капи за максимална цврстина и потполна сигурност.

Посебни карактеристики
Злато / НИКЕЛИРАНА.
Брзина на трансфер: до 5Gbps
Компатибилен со USB3.0
Се зголеми 2 пар на СДП, full-duplex пренос на податоци
Подобро управување на енергијата да се избегне непотребното губење време.

Пакување и испорака
Пакување Детална: Polybag, Според условот на клиентите.
Испорака Детална: 7-15 дена по депозит потврдена.
Прашање Сега +Прашање Сега -
За да стигнат до меѓународно водечки стандард за квалитет со конкурентна цена е нашата постојана потрага. Наша цел е снабдување со висок квалитет

USB3.0 Кабли

да ги задоволи клиентите задоволство.