Italian, Italiano

USB кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> USB кабел -> USB кабли
www.lancabletaiwan.com е една од USB кабли производители, добавувачи, извозници за толку многу години во Taiwan. Ние постави тимска работа централизирана претпријатие култура да се обучуваат компанија надлежност. Ние иницира човечки-базирани на управување, нормализирани управување политика, стандардизација текови и постојан квалитет. Учење и организација е нашиот развој цел. Ние веруваме дека сите вработени се обединат заедно да работат напорно, и со нашите маркетинг идејата дека прв клиент, квалитетот приоритет, луѓе ориентирани, ние може да се развие во поголема и посилна. Во исто време, ние може да им служи на клиенти повеќе вредност, и се посвети повеќе на општеството. Ние сме вашиот најдобар избор.
USB кабли

модел:
USB кабли
Спецификации
USB кабел 3,0
1. USB3.0 Секаков вид како на вашите барања.
2. Факултативна злато и никел позлата.
3. А Тип надолу инклузивно USB1.0/1.1/2.0

USB кабел 3,0
Поддршка 5Gbps датум стапка.
Со голема брзина USB3.0 кабел (во согласност со USB1.1, USB 2.0, USB3.0)
целокупната штит: целокупната алуминиумски полиестер штит со мозоци жица гној конзервирани.
бакар плетенка штит.

Пакување и испорака
Пакување Детална: Polybag, Според условот на клиентите.
Испорака Детална: 7-15 дена по депозит потврдена.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Имаме напредна опрема за производство на

USB кабли

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.