Italian, Italiano

VGA кабли

Вие сте тука: Насловна -> производи -> D-Под кабел -> VGA кабли
www.lancabletaiwan.com е водечки производител, на снабдувачот и извозник на VGA кабли in Taiwan кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Во прилог на производство на нив во стандардни димензии, ние исто така нудиме на нашите клиенти можност за измената на овие производи, како на нивните специфични барања. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени.
VGA кабли

модел:
VGA кабли
Спецификации:
Име на производ: VGA / D-Sub кабел
Диригент: кислород слободен бакар
OD & Должина: факултативно
Ферити јадра: факултативно
Приклучок: НИКЕЛИРАНА или позлатени
Сертификат: CE RoHS усогласеност
Приклучок: D-Sub 9PIN/15PIN
Перформанси со висок квалитет, поволни, цена, навремена испорака и најдобра услуга.
Апаратот: аудио и видео податоци трансфер.

Пакување и испорака
Пакување Детална: ЈП торба
Испорака Детална: 7-15days

Пакување и испорака
Пакување Детална: пластична кеса картон.
Испорака Детална: 7-15 дена зависи Количина.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Со помош на ефикасен продавач на база ние сме познати во пазарот како водечки веледрогерија и снабдувач на

VGA кабли

. Овие се фабрикувани од страна на нашите продавачи со користење на премиум класа на суровина и во согласност со параметрите глобалните квалитет.