Italian, Italiano

SFP AOC

Anda berada di sini: Laman Utama -> produk -> SFP Plus Kabel -> SFP AOC
Ditubuhkan pada Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Pengeluar profesional, pembekal SFP AOC mempunyai pelbagai barisan produk. Kami telah berjaya dipasarkan dan mengeksport produk kami ke luar negara. Kami terus pelaburan besar dalam penyelidikan dan pembangunan untuk menghasilkan produk pada piawaian tertinggi kualiti dan kecekapan. Ia akan menjadi pilihan kebijaksanaan anda untuk bekerja sama perniagaan dengan kami. Kami sangat berharap untuk menjadi rakan kongsi anda yang terbaik dalam perniagaan. Jangan teragak-agak dan hubungi kami secepat yang anda boleh!
SFP AOC

Model:
SFP AOC
SFP 10Gtek ini+ Aktif optik kabel (AOC) adalah penyelesaian untuk 10Gbps 10G Ethernet, dan tinggi-aplikasi pengkomputeran berprestasi. Kabel bersepadu menghantar data 10Gbps di setiap arah lebih serat tiub longgar dengan jarak sehingga 100m. AOC adalah SFP+ Pematuhan MSA, penggunaan tenaga yang rendah dan ringan.
Sesuai dengan: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... dan banyak lagi

Permohonan
  • Kelompok Pengkomputeran Prestasi Tinggi
  • Pelayan, Suis, Penyimpanan dan
  • Kad rangkaian Gangguan (NIC)
  • Datacom dan Telekom suis atau penghala sambungan backplane
  • Antara sambungan pengkomputeran berprestasi tinggi

Spesifikasi:
  • 10GB/s antara muka optik siri
  • Menyokong pemantauan diagnostik digital untuk suhu modul, Vcc, Rx kuasa input, Tx_Disable dan Rx_LOS
  • RoHS Compliant
  • 850nm tinggi-VCSEL kelajuan dan PIN penerima
  • Kes operasi Suhu: 0~70°C
  • Pluggable panas
  • Single 3.3V bekalan kuasa
  • Penggunaan Kuasa Rendah
  • Metal sertakan untuk lebih rendah EMI
  • Panjang:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0.5m~100m: OM2 MM serat
  • 100m~300m: Serat OM3 MM


Enquiry Now +Enquiry Now -
Kualiti yang baik, harga yang kompetitif

SFP AOC

. Sebagai pengeksport yang sempurna dan pengeluar, kita sentiasa menjaga kualiti kami mengikut standard dunia memerlukan.
penghantaran segera dalam masa yang ditetapkan penghantaran.