Italian, Italiano

SFP AOC

Du er her: Hjem -> produkter -> SFP Plus Cable -> SFP AOC
Etablert i Taiwan, www.lancabletaiwan.com, En profesjonell produsent, leverandør av SFP AOC har et bredt spekter av produktlinjer. Vi har med hell markeds og eksportert våre produkter i utlandet. Vi fortsetter betydelige investeringer i forskning og utvikling for å produsere produkter på de høyest mulige standarder for kvalitet og effektivitet. Det vil være din visdom valg å samarbeide forretninger med oss. Vi håper å være din beste partner i næringslivet. Ikke nøl med og kontakt oss så snart du kan!
SFP AOC

Model:
SFP AOC
10Gtek er SFP+ Aktiv Optical Cable (AOC) er en 10Gbps løsning til 10G Ethernet, og høy-ytelseskrevende databehandling. Den integrerte kabelen overfører 10Gbps data i hver retning over en løs røret fiber med avstand opp til 100m. AOC er SFP+ MSA compliance, lavt strømforbruk og lav vekt.
Kompatibel med: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... og mer

Søknad
  • High Performance Computing Clusters
  • Servere, svitsjer, lagring og
  • Nettverk Interference kort (nettverkskort)
  • Datacom og Telecom bryter eller ruter bakplan forbindelse
  • Databehandling med høy ytelse interconnect

Spesifikasjoner:
  • 10Gb/serie optisk grensesnitt
  • Støtte digitale diagnostikk overvåking for modul temperatur, Vcc, Rx inngangseffekt, Tx_Disable og Rx_LOS
  • RoHS
  • 850nm høy-speed VCSEL og PIN-mottaker
  • Drift Sak Temperatur: 0~70°C
  • Hot plugg
  • Enslig 3.3V strømforsyning
  • Lavt strømforbruk
  • Metal vedlegge for lavere EMI
  • Lengde:0,5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
  • 0,5m~100m: OM2 MM fiber
  • 100m~300m: OM3 MM fiber


Forespørsel nå +Forespørsel nå -
God kvalitet, konkurransedyktig pris

SFP AOC

. Som en perfekt eksportører og produsenter, vi holder alltid opp vår kvalitet i henhold til verden standarden som kreves.
rask levering innen fastsatt tidspunkt for levering.