Italian, Italiano

SFP Plus Cable

Du er her: Hjem -> produkter -> SFP Plus Cable
www.lancabletaiwan.com spesialiserer seg på produksjon, leveranser og eksport SFP Plus Cable, med en fabrikk i Taiwan. Det har alltid vært vårt fokus å produsere fineste produkter og å levere dem på tide med imøtekommende service etter salg. Vårt innovative ånd gjør oss i stand til å bo et skritt foran våre konkurrenter ved å tilby de bredeste utvalg produkter. Henvendelser fra globale grossister, distributører, kjøpere, agenter og OEM / ODM er velkomne.
  • SFP+ Kabel
    SFP+ Kabel
    SFP+ passive kabel forsamlinger er høy ytelse, kostnadseffektiv jeg/O-løsninger for 10G Ethernet og 10G Fiber Channel-programmer. SFP+ kobbermoduler tillate hardware produserer for å oppnå høy porttetthet, konfigurerbarhet og utnyttelse til en svært lav støpt og redusert strømbudsjett. Den høye hastigheten kabel forsamlinger møte og overgå Gigabit Ethernet og Fiber Channel industristandard krav til ytelse og pålitelighet.
    Kompatibel med: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... og mer
    SFP+ kabel montering søkere til server, lagring, brytere, huber osv.

    Søknader
    SFF-8431 kompatibel
    Støtter datahastigheter opp til 10 Gbps
    100 Ohm differensial impedans
    EEPROM signatur
    Trekk for å løsne låsen utforming
    360°kabel flette krympe
    Forbedret EMI undertrykkelse
    AC-kombinert innganger og utganger
    SFP Small Form-Factor Pluggable

    Spesifikasjoner
    SFP+ passiv
    0,5m~3m: 30AWG
    3m: 24AWG

  • SFP+ Copper Cable
    SFP+ Copper Cable
    SFP+ Kobber TWINAX kablene er egnet for svært korte avstander, og tilbyr en svært kostnadseffektiv-effektiv måte å koble innenfor stativer og over tilstøtende racks. SFP+ kabler tilbyr en lav pris SFP+ oppløsning. SFP+ direkte knyttet twinax kabel forsamlinger støtter 10 Gigabit Ethernet, 10 Fiber Channel, og andre industristandarder.
    Kompatibel med: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... og mer
    Søknader
    • Støtter 10GBASE Ethernet
    • Så fleksibelt grensesnitt valg
    • Støtter "betale-som-du-befolke "modell
    • Støtter digital optisk overvåkingsfunksjonalitet
    • Støtter Cisco kvalitet identifikasjon (ID) funksjon som gjør det mulig for en Cisco switch å identifisere om modulen er sertifisert
    • Optisk interoperabilitet med 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, og 10GBASE XFP grensesnitt på samme link
    Spesifikasjoner
    SFP+ aktiv
    0,5m~7m: 30AWG
    7m~10m: 28AWG
    10m~15m: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    10Gtek er SFP+ Twinax Cable Assembly er en 10 GbE-løsning som kobler 10Gb/s vertssystemer til en mye lavere kostnad enn optiske transceivere.
    10Gtek er SFP+ Kobber TWINAX kablene er egnet for svært korte avstander, og tilbyr en svært kostnadseffektiv-effektiv måte å koble innenfor stativer og over tilstøtende racks. SFP+ kabler tilbyr en lav pris SFP+ oppløsning. SFP+ direkte knyttet twinax kabel forsamlinger støtter 10 Gigabyte Ethernet, 10 Fibre Channel, og andre bransjestandarder. Denne kabelen er tilgjengelig på lengder fra 0,5m til 15m.
    Kompatibel med: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... og mer

    Søknader:
    • 1-8G Fiber Channel og en-10G Gigabyte Ethernet
    • Nettverk, lagring, Telekommunikasjon
    • Hub, svitsjer, rutere, servere, nettverkskortet (NIC)
    • Høy kapasitet jeg/O i Storage Area Networks, Attached Network Storage, og Servere
    • Byttet stoff jeg/O som ultra høy båndbredde svitsjer og rutere
    • Datasenter kabling infrastruktur
    • Høy tetthet forbindelser mellom nettverksutstyr

    Spesifikasjoner:
    • SFP+ til SFP+ Connector
    • 10Gb/s
    • Kobber Passiv
    • 0,5~15 Meter
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    10Gtek er SFP+ Aktiv Optical Cable (AOC) er en 10Gbps løsning til 10G Ethernet, og høy-ytelseskrevende databehandling. Den integrerte kabelen overfører 10Gbps data i hver retning over en løs røret fiber med avstand opp til 100m. AOC er SFP+ MSA compliance, lavt strømforbruk og lav vekt.
    Kompatibel med: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... og mer

    Søknad
    • High Performance Computing Clusters
    • Servere, svitsjer, lagring og
    • Nettverk Interference kort (nettverkskort)
    • Datacom og Telecom bryter eller ruter bakplan forbindelse
    • Databehandling med høy ytelse interconnect

    Spesifikasjoner:
    • 10Gb/serie optisk grensesnitt
    • Støtte digitale diagnostikk overvåking for modul temperatur, Vcc, Rx inngangseffekt, Tx_Disable og Rx_LOS
    • RoHS
    • 850nm høy-speed VCSEL og PIN-mottaker
    • Drift Sak Temperatur: 0~70°C
    • Hot plugg
    • Enslig 3.3V strømforsyning
    • Lavt strømforbruk
    • Metal vedlegge for lavere EMI
    • Lengde:0,5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
    • 0,5m~100m: OM2 MM fiber
    • 100m~300m: OM3 MM fiber

Vår hemmelighet har vært vår ledelsens politikk å følge forretningsetikk i sin behandling av kunder. Vi forsikrer deg om punktlig levering av fineste

SFP Plus Cable

støttet av bedt og forsiktig service etter salg.