Italian, Italiano

SFP AOC

Nachádzate sa tu: domáce -> produkty -> SFP Plus kábla -> SFP AOC
Bola založená v roku Taiwan, www.lancabletaiwan.com, Profesionálny výrobca, dodávateľ SFP AOC má širokú škálu produktových radov. Úspešne sme na trh alebo vyvážali naše výrobky do zahraničia. Budeme aj naďalej značné investície do výskumu a vývoja na výrobu výrobkov v najvyššej možnej štandardy kvality a efektivity. Bude to vaša voľba múdrosť spolupracovať podnikania s nami. Úprimne dúfam, že byť vaším najlepším partnerom v podnikaní. Neváhajte a kontaktujte nás akonáhle je to možné!
SFP AOC

model:
SFP AOC
10Gtek SFP+ Active Optical Cable (AOC) je riešenie 10Gb na 10Gb Ethernet a vysoký-výkon výpočtových aplikácií. Integrovaný kábel prenáša dáta 10Gbps v každom smere cez loose tube vlákno s vzdialenosť až 100m. AOC je SFP+ MSA zhoda, nízka spotreba energie a nízka hmotnosť.
Kompatibilný s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a ďalšie

Aplikácie
  • High Performance Computing Klastre
  • Servery, vypínače, skladovanie a
  • Sieťové rušenie karty (NIC)
  • Datacom a Telecom switch alebo router zbernice pripojenie
  • High Performance Computing prepojenie

Špecifikácie:
  • 10Gb/s sériové optické rozhranie
  • Podpora sledovania digitálnej diagnostiky pre teplotu modulu, Vcc, Rx vstup napájania, Tx_Disable a Rx_LOS
  • V súlade RoHS
  • 850nm vysoká-rýchlosť VCSEL a PIN prijímač
  • Prevádzková teplota Case: 0~70°C
  • Hot zásuvné
  • Jednolôžková 3.3V napájanie
  • Nízka spotreba energie
  • Metal priložiť k dolnej EMI
  • Dĺžka:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4 m / 5m / 7m /10 m / 20 m / 30 m / 50 m / 100 m /300 m
  • 0.5m~100 m: OM2 MM vlákno
  • 100 m~300 m: OM3 MM vlákno


dopyt teraz +dopyt teraz -
Dobrá kvalita, konkurenčné ceny

SFP AOC

. Ako dokonalý vývozcov a výrobcov, sme vždy našu kvalitu v závislosti od svetovej požadované normy.
rýchle dodávky v stanovenom termíne dodania.