Italian, Italiano

SFP Plus kábla

Nachádzate sa tu: domáce -> produkty -> SFP Plus kábla
www.lancabletaiwan.com sa špecializuje na výrobu, zásobovanie a export SFP Plus kábla, s továrni v Taiwan. Vždy bolo naším cieľom vyrábať kvalitné výrobky a poskytovať je na čase s pozorným popredajného servisu. Naše inovatívne duch nám umožňuje zostať o krok vpred pred konkurenciou tým, že poskytuje najširšiu škálu produktov. Otázky z globálneho veľkoobchodníkov, distribútorov, nákupcov, agenti a OEM / ODM sú vítané.
  • SFP+ Kábel
    SFP+ Kábel
    SFP+ pasívne zostavy káblov sú vysoký výkon, nákladovo efektívne Aj/O riešenie pre 10G Ethernet a 10G Fiber Channel aplikácií. SFP+ medené moduly umožňujú hardware vyrába dosiahnuť vysokú hustotu portov, konfigurovateľnosť a využitie na veľmi nízke obsadenie a zníženou spotrebou rozpočtu. Káblové zväzky Vysokorýchlostné splnenie a prekročenie Gigabit Ethernet a Fibre Channel priemysel štandardné požiadavky na výkon a spoľahlivosť.
    Kompatibilný s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a ďalšie
    SFP+ žiadatelia montážny kábel pre servery, úložisko, switchs, huby a pod

    Aplikácie
    SFF-8431 v súlade
    Podporuje rýchlosť prenosu dát až 10 Gbps
    100 Ohm diferenciálnej impedancia
    EEPROM podpis
    Zatiahnite za uvoľňovaciu západku na návrh
    360°Kábel vrkoč krimpovacie
    Rozšírené potlačenie EMI
    AC-viazané vstupy a výstupy
    SFP Small Form-Factor Pluggable

    Špecifikácie
    SFP+ pasívne
    0.5m~3m: 30AWG
    3m: 24AWG

  • SFP+ Copper Cable
    SFP+ Copper Cable
    SFP+ Meď Twinax káble sú vhodné pre veľmi krátke vzdialenosti a ponúkajú vysoko efektívne-efektívny spôsob, ako sa pripojiť do regálov a do susedných stojanov. SFP+ káble Ponúka nízke náklady SFP+ riešenie. SFP+ priamo pripojené káblové zväzky Twinax podporuje 10 Gigabit Ethernet, 10 Fiber Channel a ďalšie priemyselné štandardy.
    Kompatibilný s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a ďalšie
    Aplikácie
    • Podporuje 10GBASE Ethernet
    • Poskytuje flexibilitu voľby rozhrania
    • Podporuje "platiť-ako-vy-naplniť "model
    • Podporuje digitálne schopnosť optické sledovanie
    • Podporuje identifikáciu Cisco kvality (ID), funkcia, ktorá umožňuje prepínač Cisco zistiť, či modul je certifikovaný
    • Optický interoperabilita s 10GBASE XENPAK, X2 10GBASE a 10GBASE XFP rozhrania na rovnakej linke
    Špecifikácie
    SFP+ aktívny
    0.5m~7m: 30AWG
    7m~10 m: 28AWG
    10 m~15 m: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    10Gtek SFP+ Twinax Cable Assembly je 10GbE riešenie, ktoré spája 10GB/s hostiteľských systémov na oveľa nižšiu cenu, ako optických transceiverov.
    10Gtek SFP+ Meď Twinax káble sú vhodné pre veľmi krátke vzdialenosti a ponúkajú vysoko efektívne-efektívny spôsob, ako sa pripojiť do regálov a do susedných stojanov. SFP+ káble Ponúka nízke náklady SFP+ riešenie. SFP+ priamo pripojené káblové zväzky Twinax podporuje 10 Gigabyte Ethernet, 10 Fibre Channel a ďalšie priemyselné štandardy. Tento kábel je k dispozícii v dĺžkach od 0.5m do 15 m
    Kompatibilný s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a ďalšie

    Aplikácie:
    • 1-8G Fiber Channel a 1-10G Gigabyte Ethernet
    • Sietí, skladovanie, telekomunikácie
    • Húb, prepínače, smerovače, servery, sieťová karta (NIC)
    • Vysoká kapacita Aj/O v Storage Area Networks, Network Attached Storage a servery
    • Switched fabric Aj/O taký ako ultra vysokou šírkou pásma prepínače a smerovače
    • Dátového centra kabeláže infraštruktúry
    • Vysoká hustota prepojenia medzi sieťou zariadení

    Špecifikácie:
    • SFP+ na SFP+ Konektor
    • 10Gb/s
    • Meď Pasívne
    • 0.5~15 metrov
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    10Gtek SFP+ Active Optical Cable (AOC) je riešenie 10Gb na 10Gb Ethernet a vysoký-výkon výpočtových aplikácií. Integrovaný kábel prenáša dáta 10Gbps v každom smere cez loose tube vlákno s vzdialenosť až 100m. AOC je SFP+ MSA zhoda, nízka spotreba energie a nízka hmotnosť.
    Kompatibilný s: Cisco Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Foundry, Force10, Alcatel-Lucent... a ďalšie

    Aplikácie
    • High Performance Computing Klastre
    • Servery, vypínače, skladovanie a
    • Sieťové rušenie karty (NIC)
    • Datacom a Telecom switch alebo router zbernice pripojenie
    • High Performance Computing prepojenie

    Špecifikácie:
    • 10Gb/s sériové optické rozhranie
    • Podpora sledovania digitálnej diagnostiky pre teplotu modulu, Vcc, Rx vstup napájania, Tx_Disable a Rx_LOS
    • V súlade RoHS
    • 850nm vysoká-rýchlosť VCSEL a PIN prijímač
    • Prevádzková teplota Case: 0~70°C
    • Hot zásuvné
    • Jednolôžková 3.3V napájanie
    • Nízka spotreba energie
    • Metal priložiť k dolnej EMI
    • Dĺžka:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4 m / 5m / 7m /10 m / 20 m / 30 m / 50 m / 100 m /300 m
    • 0.5m~100 m: OM2 MM vlákno
    • 100 m~300 m: OM3 MM vlákno

Naše tajomstvo úspechu je naše vedenie politika dodržiavanie podnikateľskej etiky v jeho rokovaní s klientmi. Uisťujeme Vás, on-time dodávky najjemnejšie

SFP Plus kábla

podporované vyzvaní a starostlivé popredajného servisu.