Italian, Italiano

SFP Plus

Buradasınız: Ev -> Ürünler -> SFP Plus
www.lancabletaiwan.com imalatı, Tedarik ve İhracat konusunda uzmanlaşmış SFP Plus,Bir fabrika ile Taiwan. Her zaman iyi ürünler üretmek ve özenli satış sonrası hizmet ile zamanında teslim etmek bizim odak noktası olmuştur. Yenilikçi ruhu ,geniş ürün yelpazesi sunarak rakiplerimizden bir adım kalmak için bize sağlar. Küresel toptancılar, dağıtıcılar, alıcılar, acente ve OEM / ODM sorular açıktır.
  • SFP Kablo
    SFP Kablo
    SFP+ pasif kablo montajları, yüksek performanslı, düşük maliyetli ben vardır/10G Ethernet ve Fiber Kanal 10G uygulamaları için O çözümleri. SFP+ bakır modülleri donanım çok düşük bir döküm ve düşük güç bütçe yüksek port yoğunluğu, konfigürasyon ve kullanımını sağlamak için üretmektedir izin. Yüksek hızlı kablo montajları performans ve güvenilirlik için Gigabit Ethernet ve Fiber Kanal endüstri standardı gereksinimlerini karşılamak ve aşmak.
    Ile uyumlu: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Döküm, Force10, Alcatel-Lucent ve daha fazlası...
    SFP+ sunucu, depolama, switchs, hub vb kablo montaj adaylar

    Uygulamalar
    SFF-8431 uyumlu
    10Gbps kadar veri hızlarını destekler
    100 Ohm empedans diferansiyel
    EEPROM imza
    Mandal tasarımı Release çekin
    360°kablo örgü kıvrım
    Geliştirilmiş EMI bastırma
    AC-birleştiğinde girişler ve çıkışlar
    SFP Küçük Form-Faktör Takılabilir

    Özellikler
    SFP+ pasif
    0.5m~3m: 30AWG
    3m: 24AWG

  • SFP Bakır Kablo
    SFP Bakır Kablo
    SFP+ Bakır twinax kablolar çok kısa mesafeler için uygundur ve yüksek maliyet teklif-raflar içinde ve komşu rafları arasında bağlamak için etkili bir yoldur. SFP+ kablolar düşük maliyetli SFP sunuyor+ çözüm. SFP+ doğrudan bağlı twinax kablo montajları 10 Gigabit Ethernet, 10 Fiber Kanal ve diğer endüstri standartlarını destekler.
    Ile Uyumlu: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Döküm, Force10, Alcatel-Lucent ve daha fazlası...
    Uygulamalar
    • 10GBASE Ethernet Destekler
    • Arayüz seçim esneklik sağlar
    • "Ödemek Destekler-olarak-sen-"modelini doldurmak
    • Dijital optik izleme yeteneği destekler
    • Modül onaylı olup olmadığını belirlemek için bir Cisco anahtar sağlayan Cisco kalite kimlik (ID) özelliği desteği
    • 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 ve 10GBASE XFP optik çalışabilirlik aynı linke arayüzleri
    Özellikler
    SFP+ Etkin
    0.5m~7m: 30AWG
    7m~10m: 28AWG
    10m~15m: 24AWG

  • SFF-8431
    SFF-8431
    10Gtek en SFP+ Twinax Kablo Montaj 10 Gb'lik bağlayan bir 10GbE çözümdür/optik alıcı çok daha düşük maliyetle s ana sistemler.
    10Gtek en SFP+ Bakır twinax kablolar çok kısa mesafeler için uygundur ve yüksek maliyet teklif-raflar içinde ve komşu rafları arasında bağlamak için etkili bir yoldur. SFP+ kablolar düşük maliyetli SFP sunuyor+ çözüm. SFP+ doğrudan bağlı twinax kablo montajları 10 Gigabyte Ethernet, 10 Fiber Kanal ve diğer endüstri standartlarını destekler. Bu kablo uzunluklarda mevcuttur 0.515m m.
    Ile Uyumlu: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Döküm, Force10, Alcatel-Lucent ve daha fazlası...

    Uygulamalar:
    • 1-8G Fiber Kanal ve 1-10G Gigabyte Ethernet
    • Ağ, Depolama, Telekomünikasyon
    • Hub, switch, router, Sunucular, Ağ Arayüz Kartı (NIC)
    • Yüksek kapasiteli I/Ç Depolama Alan Ağları, Network Attached Storage, ve Sunucular
    • Anahtarlamalı kumaş I/O gibi ultra yüksek bant genişliği anahtarlar ve yönlendiriciler
    • Veri merkezi kablolama altyapısı
    • Ağ donanımları arasında yüksek yoğunluklu bağlantıları

    Özellikler:
    • SFP+ SFP için+ Bağlayıcı
    • 10Gb/s
    • Bakır Pasif
    • 0.5~15 Metre
    • AWG24, 28,30

  • SFP AOC
    SFP AOC
    10Gtek en SFP+ Aktif Optik Kablo (AOC) 10G Ethernet 10Gbps'lık çözümdür ve yüksek-performanslı bilgisayar uygulamalarıdır. Entegre kablo 100m uzaklığa kadar gevşek tüp fiber üzerinden her yönde 10Gbps'lık verileri iletir. AOC SFP olduğunu+ MSA uyum, düşük güç tüketimi ve hafif.
    Ile Uyumlu: Cisco, Arista, HP, Juniper, Extreme, Allied Telesis, Döküm, Force10, Alcatel-Lucent ve daha fazlası...

    Uygulama
    • Yüksek Başarımlı Hesaplama Kümeleri
    • Sunucular, Anahtarlar, Depolama ve
    • Ağ Girişim Kartları (NIC)
    • Data ve Telekom anahtar veya yönlendirici arka panel bağlantı
    • Yüksek performanslı bilgisayar bağlantı

    Özellikler:
    • 10Gb/s seri optik arabirim
    • Modül sıcaklığı, Vcc, Rx giriş gücü, Tx_Disable ve Rx_LOS için dijital teşhis izlenmesini desteklemek
    • RoHS Uyumlu
    • 850nm yüksek-hız VCSEL ve PIN alıcı
    • Çalışma Vaka Sıcaklığı: 0~70°C
    • Sıcak geçmeli
    • Tek 3.3V güç kaynağı
    • Düşük Güç Tüketimi
    • Metal alt EMI için çevrelemek
    • Uzunluk:0.5m / 1m / 2m / 3m / 4m / 5m / 7m /10m / 20m / 30m / 50m / 100m /300m
    • 0.5m~100m: OM2 MM fiber
    • 100m~300m: OM3 MM fiber

Başarının sırrı, müşterileri ile ilgili iş ahlakına bağlı kalarak bizim yönetim politikası olmuştur. Biz zamanında teslim sizi temin ederim en iyi

SFP Plus

istenir ve dikkatli bir satış sonrası hizmeti tarafından desteklenmektedir.